Sėkmė mokinių kūrybos konkurse

Prienų ,,Revuonos“ pagrindinės mokyklos 4 klasės mokinė Morta Žuklytė dalyvavo respublikiniame mokinių kūrybos konkurse ,,Lietuvos už laisvę ir netekčių istorija“ir laimėjo pirmąją vietą.

Morta savo piešinyje į ,,Kelionė į Sibirą“ pavaizdavo į tremtį dardantį traukinį, pro kurio langus žvelgia skausmą patyrusių žmonių akys. Mergaitei žmonių veiduose, tarsi nulipdytuose iš molio, pavyko perteikti emociją. Morta, kurią konkursui ruošė dailės mokytoja Aušra Deltuvienė, tapo pirmos vietos laimėtoja.

Morta buvo pakviesta į konkurso laureatų apdovanojimų renginį, kuris 2019 m. gegužės 10 d. vyko Vilniuje. Laureatai lankėsi LR Seime, Laisvės kovų ir okupacijų muziejuje, jiems buvo organizuota ekskursija po Vilniaus senamiestį. Apdovanojimų šventė vyko Vilniaus mokytojų namuose. Renginyje dainavo aktorius ir dainininkas Giedrius Arbačiauskas ir dainininkė Veronika Pavilionienė, ji ir vedė renginį.

Mortai didelį įspūdį padarė Laisvės kovų ir okupacijų muziejus. ,,Vien tik pagalvojus apie už laisvę kovojusius ir žuvusius partizanus kilo liūdnų minčių“, – pasakojo mergaitė. Mortai šis apdovanojimas yra pats įspūdingiausias.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close