Skaitymo iššūkiui „Skaitydami mes pakeisime pasaulį!“ Išlaužo bibliotekos skaitytojai pasiruošę!

Išlaužo pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės mokiniai, kartu su mokytoja Ingrida užsukę į Išlaužo biblioteką, bibliotekininkės Irmos buvo įvilioti į didžiulį vasaros skaitiniams skirtų knygų pasiūlos lauką – paklaidžioti, pasidairyti ir rasti tinkamą, artimą ir mielą knygą savo vasarai.

Bet tokią knygą rasti be bibliotekininkės ir mokytojos pagalbos, pasirodo, ne taip jau ir paprasta: rekomenduojamų perskaityti knygų sąrašai – didžiuliai, visam sąrašui vienos vasaros tikrai neužteks! Todėl bibliotekininkė vaikams pasiūlė priimti skaitymo iššūkį ir pradėti nuo nesudėtingų dalykų:

1. Perskaityti lietuvių autoriaus knygą.

2. Perskaityti bibliotekininko rekomenduotą knygą.

3. Perskaityti knygą apie keliones.

4. Perskaityti knygą geltonu viršeliu.

5. Perskaityti knygą, kurios pavadinimas prasideda iš tos pačios raidės kaip ir tavo vardas.

O paskui, įgijus skaitymo patirties, leistis į „bibliotekinį safarį“ – knygų „medžioklę“ bibliotekoje, nes pačių įdomiausių knygų bibliotekose, taip, kaip ir medžiojant Afrikos savanoje, reikia tykoti, kantriai laukti, o sulaukus – žaibiškai „sumedžioti“, kad dar vienas skaitymo malonumas užpildytų dar vieną karštą vasaros dieną.

Vaikai su malonumu priėmė bibliotekininkės mestą skaitymo iššūkį ir iškeliavo į namus žinodami, kad į biblioteką jie greitai sugrįš, o prasidėjęs „bibliotekinis safaris“ bus azartiškas, linksmas, per vasarą pakeisiąs kiekvieno knygų „medžiotojo“ pasaulį ir ne tik, nes skaitantys žmonės keičia visą pasaulį!

Išlaužo bibliotekos informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close