Kviečia į koncertą autobusų stotyje

Pirmadienį Prienų miesto gyventojai ir svečiai kviečiami į atnaujintą autobusų stotį pasiklausyti koncerto. Prienų meno mokyklos organizuojamame koncerte pasirodys įvairaus amžiaus moksleiviai – nuo mažųjų choristų, akordeonistų kvinteto iki solistų pasirodymų.

“Norime paminėti stoties atnaujinimą ne visai tradiciškai. Turime didelę, erdvę ir šiuo metu itin svarbu – vėsią keleivių laukimo salę. O ir vaikams manau bus įdomu pasirodyti neįprastoje vietoje. Pradėkime atnaujintos stoties gyvenime su muzika”, – kalbėjo stoties vadovas Alvydas Stanislovaitis.

Koncerto pradžia 15 valandą. Renginys, vyksiantis autobusų stoties laukimo salėje – nemokamas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close