home Laisvalaikis Indianoje trys elniai pagyvenusią moterį įkalino jos bute

Indianoje trys elniai pagyvenusią moterį įkalino jos bute

Indianos valstijos policija išgelbėjo 74 metų moterį, negalėjusią išeiti iš savo buto, kai pro jo langą vidun įšoko trys elniai.

Dekeiterio miesto policija pranešė, kad antradienio vakarą pro miegamojo langą elniai įšoko į šios moters butą vienuose senelių namuose.

Moteris paskambino pagalbos telefonu, o atvykę pareigūnai rado ją įstrigusią ant svetainės sofos. Jos vaikštynė buvo nuversta, po kambarį šokinėjo vienas elnias.

Seržantas Kevinas Gerberis sakė, kad elniui parbloškus moterį, policininkai ją apsaugojo.

Pasak K. Gerberio, pareigūnai sutramdė ir išgabeno vieną elnią, o kiti du, įlindę į vonios kambarį, buvo nuraminti vaistais ir vėliau paleisti į laisvę.

Moteris nenukentėjo ir per visą incidentą „buvo stebėtinai rami“, bet elniai smarkiai nuniokojo jos butą, pridūrė pareigūnas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close