home Birštone Pagerbti žudiką iš Latvijos sulaikę Birštono policijos pareigūnai

Pagerbti žudiką iš Latvijos sulaikę Birštono policijos pareigūnai

Kovo 30 d. Alytaus apskr. VPK Birštono PK patruliuojantys pareigūnai Žydrūnas Šyvokas ir Tomas Balnanosis gavo nurodymą vykti padėti kolegoms sulaikyti magistraliniu keliu A-16 Vilnius-Prienai-Marijampolė nuo Vilniaus m. Aukštadvario link važiuojantį automobilį Latvijos Respublikos registracijos valstybiniais numeriais, kuris Vilniaus mieste nepakluso teisėtam pareigūnų reikalavimui sustoti, jį vairuoja žmogžudyste įtariamas galimai ginkluotas Latvijos gyventojas. Aukštadvaryje Birštono PK pareigūnai nestojusį automobilį stabdė priverstinio stabdymo priemone „Ežys“, bet ginkluotas bėglys staiga nusuko į akligatvį. Kai kelias baigėsi, jis išlipo iš automobilio ir pasišalino nenustatyta kryptimi. Skubiai pravestomis paieškos priemonėmis Birštono PK pareigūnai žmogžudyste įtariamą ginkluotą asmenį iš Latvijos sulaikė bandantį pasislėpti netoliese esančiame miške.

 Atsižvelgdamas į pareigūnų parodytą operatyvumą, sumanumą ir drąsą sulaikant pavojingą asmenį, 2019 m. gegužės 29 d. Policijos departamente Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas Birštono PK vyriausiems patruliams Žydrūnui Šyvokui ir Tomui Balnanosiui įteikė vertingas dovanas.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Birštono policijos komisariato informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close