Birštoniečiai vasarą pasitinka pagilinę skaitmeninio raštingumo žinias

?

Gegužės 22–ąją Birštono viešojoje bibliotekoje skaitmeninio raštingumo mokymų dalyviai baigė antrąją informacinių technologijų žinių gilinimo programą „Bendrauk ir dalykis turiniu internete: skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis“ ir juokavo, kad vasarai pasiruošė tinkamai: fotografuos ir žinos, kaip susitvarkyti nuotraukas. Šioje, ir pirmojoje, pažengusiesiems skirtoje programoje „Bendradarbiavimas Tau. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: efektyvus laiko planavimas ir bendravimas“ žmonės mokėsi, kaip saugiai ir atsakingai bendrauti ir bendradarbiauti e. paštu, kaip dokumentus laikyti internete, juos bendrinti su kitais žmonėmis, kaip planuoti laiką pasitelkiant e. kalendorius, susipažino su skaitmeninių nuotraukų redagavimo, koliažo ir animacijų kūrimo galimybėmis, pasitikrino, ar saugiai bendrauja Facebook socialiniame tinkle.

18 val. skaitmeninio raštingumo mokymai pradedantiesiems „Skaitmeninės technologijos TAU: ateik, sužinok, išmok“ bei žinių gilinimas pagal penkias 6 val. programas Birštono viešojoje bibliotekoje organizuojamas, vykdant projektą „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė”, Jis tęsis iki 2021-ųjų kovo mėnesio. Į nemokamus mokymus kviečiame registruotis internetu:https://mokymai.vipt.lt/self_application arba Birštono viešojoje bibliotekoje, Suaugusiųjų skaitytojų aptarnavimo skyriuje bei telefonu (8 319) 65615.

Dalijamės savo žiniomis ir kviečiame mokytis drauge!

Birštono viešosios bibliotekos vyr, bibliografės Genovaitės Mačiūtės informacija

?

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close