home Aktualijos Autobusų stoties atidarymas – birželio 6 d.

Autobusų stoties atidarymas – birželio 6 d.

Birželio 6 d., ketvirtadienį, 10 val. vyks oficialus Prienų autobusų stoties atidarymas. Projekto „Prienų miesto autobusų stoties ir aplinkinės teritorijos pritaikymas bendruomenės ir verslo poreikiams“ įgyvendinimo metu buvo rekonstruotas autobusų stoties pastatas, šiuolaikiškai įrengtos patalpos ir darbo vietos, sudarytos palankios sąlygos paslaugų sektoriaus plėtrai. 

Kviečiame dalyvauti!

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close