Paskutinis skambutis pakvietė abiturientus įvertinti savo 12 metų įdirbį

Visoje Lietuvoje gegužės pabaigoje visiems abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis.

Gegužės 24 d. jis skambėjo ir Prienų „Žiburio“ gimnazijos abiturientams. Šis paskutinis skambutis – vienas iš išskirtinių. 2019 metais brandos egzaminų sesijoje galės dalyvauti visi 107 „Žiburio“ gimnazistai.

Ši šventė ir džiugina, ir graudina. Dažnas abiturientas džiaugiasi, jog pavyko sėkmingai baigti 12 metų mokyklos kursą ir po keleto sunkių dienų bei naktų, išlaikius brandos egzaminus, jiems atsivers durys į platųjį pasaulį. Tačiau tai yra sunki akimirka ir tėvams, ir mokytojams, kurie lydėjo abiturientus visus šiuos 12 metų ir dabar turi su jais atsisveikinti, palydėti į naujų iššūkių pilną pasaulį.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close