home Aktualijos Europos parlamento rinkimai 2019. Daugiausiai mandatų iškovojo konservatoriai, tačiau vienuoliktukas – margas (atnaujinta 06:02)

Europos parlamento rinkimai 2019. Daugiausiai mandatų iškovojo konservatoriai, tačiau vienuoliktukas – margas (atnaujinta 06:02)

Gegužės 26 d. visose Europos Sąjungos šalyse vyko ir Europos parlamento (EP) rinkimai.

Rinkimuose Lietuvos socialdemokratų partija iškovojo - 2, Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai - 3, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga - 2 mandatus, Darbo partija - 1, „Valdemaro Tomaševskio blokas“ – Krikščioniškų šeimų sąjungos ir Rusų aljanso koalicija - 1, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis - 1 ir Visuomeninis rinkimų komitetas „Aušros Maldeikienės traukinys“ - 1 mandatą.

Į Europos Parlamentą išrinkti socialdemokratai Vilija Blinkevičiūtė ir Juozas Olekas, konservatorių atstovai Liudas Mažylis, Rasa Juknevičienė ir Andrius Kubilius, "valstiečiai" - Bronis Ropė ir Raimondas Šarūnas Marčiulionis, darbietis Viktoras Uspaskich, taip pat Valdemar Tomaševski, liberalas Petras Auštrevičius ir Aušra Maldeikienė.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close