Jaunieji atlikėjai kūrė muzikinių spalvų vaivorykštę

Penktadienį Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko tryliktasis respublikinis meno ir muzikos mokyklų atlikėjų festivalis „Pavasario spalvos“, kurį organizavo Prienų meno mokykla ir jos partneris Prienų švietimo pagalbos tarnyba.

Pirmasis festivalis įvyko 2003 metais. Tuomet mažoje Prienų meno mokyklos salėje muzikavo jaunieji atlikėjai iš Prienų, Birštono, Veiverių Antano Kučingio meno mokyklų ir Jiezno muzikos mokyklos. 2007 metais festivalis, jau išaugęs meno mokyklos erdves, kaip pavasario šauklys įsiveržė į Prienų kultūros ir laisvalaikio centrą. „Pavasario spalvų“ festivaliai tapo spalvingais koncertais, kuriuose skambėjo įvairių žanrų muzika, atliekama pačiais įvairiausiais instrumentais. 2009 metais į svečius atvyko Alytaus ir Marijampolės muzikos mokyklų bei Garliavos meno mokyklos mokiniai. Tai buvo pirmasis respublikinis festivalis, kuriame dalyvavo jau septynių mokyklų jaunieji atlikėjai. Iki 2011 metų festivaliai vykdavo kasmet, o vėliau – kas antrus metus.

Prienų rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vyr. specialistė Virginija Zujienė, sveikindama festivalio dalyvius, priminė, kad „Pavasario spalvos“ buvo pirmasis respublikinis festivalis, kurį organizavo Prienų meno mokykla.

Šių metų festivalyje muzikinę vaivorykštę kartu su Prienų meno mokyklos mokiniais kūrė jaunieji atlikėjai iš Birštono, Kauno rajono Garliavos, Kaišiadorių meno mokyklų bei Alytaus, Jiezno muzikos mokyklų. Festivalio scenoje pasirodė daugiau nei pusantro šimto muzikantų ir dainininkų.

„Pavasario spalvų“ dalyviai buvo apdovanoti organizatorių paruoštomis saldžiomis dovanomis bei Švietimo skyriaus vedėjo padėkomis.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close