Veiveriuose pagerbti Lietuvos partizanai

Šių metų balandžio 4 d. Veiverius aplankė garbingi svečiai – Vilniaus vyskupijos arkivyskupas Gintaras Grušas ir keturiolika Lietuvos kariuomenės kapelionų. Veiverių Šv. Liudviko bažnyčioje arkivyskupas Gintaras Grušas aukojo šv. Mišias už „Tauro“ apygardos kapelioną kunigą Justiną Lelešių ir Lietuvos partizanus, kurie ilsisi Skausmo kalnelyje.

Po Mišių vykome į Skausmo kalnelį. Čia žuvusiuosius pagerbėme malda, aplankėme koplytėlę, Birutės rinktinės štabo bunkerį. Dalytė Raslavičienė supažindino su šios kapavietės istorija, su partizanų kapeliono Justino Lelešiaus žūties aplinkybėmis. Svečiai pasidžiaugė mūsų parapijos klebono Kęstučio Vosyliaus gražiai sutvarkytu bažnyčios vidumi, aplinka, Veiverių parapijos namais. Arkivyskupas Gintaras Grušas dėkojo Dalytei Raslavičienei už didžiulį pasiaukojamą darbą. „Šį skaudų mūsų tautos išgyvenimą jaunimui būtina žinoti. Lai padeda Jums Dievas atliekant tokius kilnius darbus“, – sakė arkivyskupas.

LPKTS Prienų filialo tarybos informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close