home Verslas Atnaujinta parduotuvė laukia pirkėjų

Atnaujinta parduotuvė laukia pirkėjų

Praėjusį penktadienį Prienų miesto centre – Laisvės aikštėje duris po remonto atvėrė atnaujinta KOOPS prekybos sistemos ženklu pažymėta UAB „Vilniaus kooperacijos prekyba“ parduotuvė.

Parduotuvėje, kaip ir prieš remontą, galima įsigyti būtiniausių maisto ir buities prekių. Yra ir naujovių. Firminiuose „Išlaužo žuvies“ bei „Lietuviško midaus“ skyreliuose galima rasti šiose įmonėse pagamintos produkcijos. Žvejams skirtame skyrelyje galima įsigyti kabliukų, plūdžių, jaukų, masalų ir kitų žvejybai reikalingų priemonių.

Suvenyrų skyrelyje –magnetukai su lietuviška simbolika, šmaikščiais lietuviškais užrašais papuošti puodeliai ir kojinės, proginiai saldumynai bei kitos smulkmenos. Planuojama, kad greitai bus ir suvenyrų su Prienų bei Birštono simboliais.

Pirmieji į parduotuvę užsukę pirkėjai džiaugėsi, kad apsipirkti patogu, o ir prekių asortimentas kur kas didesnis nei anksčiau. Žuvies mėgėjai ypač nudžiugo, kad norint paskanauti Išlauže rūkytos žuvies ar ten pagamintų kulinarinių gaminių nebereikės važiuoti į Išlaužą. Tik norintys įsigyti šviežiai skrostos žuvies jos čia neras – reikės iš anksto užsisakyti.

Pirkėjus džiugina bei toliau džiugins ir įvairios akcijos, kurios keisis kas savaitę. Ir prekių asortimentas gali keistis – populiariausios prekės išliks, o vietoj mažiau perkamų bus pasiūlyta naujų.

Parduotuvėje dirba pardavėjos Virginija Deltuvienė ir Asta Mickevičienė bei vedėja Jurgita Alaveckienė.

Darbo dienomis parduotuvė dirba nuo 8 iki 20 val., šeštadieniais – nuo 8 iki 17 val., o sekmadieniais – nuo 9 iki 15 val.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close