Šv. Velykos beldžiasi į širdis

Balandžio 16 dieną Šilavoto pagr. mokyklos bibliotekos darbuotojos su grupele mokinių bei Šilavoto laisvalaikio salės folkloro grupe ,,Akacija“ aplankė Šilavoto Globos namų gyventojus. Jauki namų aplinka, pasipuošę seneliai nuteikė ramybės ir džiaugsmo valandėlei.

Folkloro grupės vadovė Saulė Blėdienė papasakojo įvairių vietovardžių atsiradimo istorijas. Ypač gyventojus sudomino Šilavoto vietovardžio kilmė. Galbūt niekas iš senelių net nepagalvojo, kad gyvenimo saulėlydį sutiks Šilavoto kaime. ,,Akacijos“ dainininkai linksmino gyventojus gražiomis dainomis, mokinukai kartu su mokytoja Elvyra skaitė posmus apie pavasario atėjimą, mėgdžiojo paukščių balsus. Seneliai gavo ir užduočių: buvo pateikti įvairūs klausimai apie šv. Velykų papročius, reikėjo įminti mįsles, pabaigti patarles. Baigiantis renginiui mokytoja Kazimiera padovanojo gyventojams po gražų velykinį margutį ir palinkėjo džiugiai švęsti gražią atbundačio pavasario šventę – šv. Velykas, o vaikai dar aplankė senelius, jau nebegalinčius pakilti iš savo lovų…

Dėkojame Globos namų soc. darbuotojai Jolantai bei visam kolektyvui už didelį rūpestį šių namų gyventojais bei šiltą bendravimą su svečiais, o Šilavoto laisvalaikio salės renginių organizatorei Saulei – už bendradarbiavimą.

Šilavoto pagr. mokyklos informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close