home Aktualijos Prisiekė naujos kadencijos Prienų rajono savivaldybės tarybos nariai

Prisiekė naujos kadencijos Prienų rajono savivaldybės tarybos nariai

Balandžio 18 d. naujos, 2019 – 2023 m., kadencijos Prienų rajono savivaldybės tarybos nariai susirinko į iškilmingą posėdį. Jį pradėjo Prienų rajono savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkė Sonata Labanauskienė.

Tarybos nariai davė priesaiką

Paskutinis prisiekė tiesiogiai gyventojų antrą kartą išrinktas Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas. Jam buvo suteikti įgaliojimai ir įteiktos mero regalijos.

Prienų rajono savivaldybės tarybos narių pažymėjimai įteikti:

Lietuvos socialdemokratų partijos atstovams: Aleksui Banišauskui, Deividui Dargužiui, Angelei Mickienei, Henrikui Radvilavičiui, Mindaugui Rukui, Alvydui Vaicekauskui, Jūratei Zailskienei;

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovams: Artūrui Buitkui, Ritai Keturakienei, Jonui Vilioniui, Egidijui Visockui;

Partijos„Tvarka ir teisingumas“ atstovams: Loretai Jakinevičienei, Cezarui Pacevičiui, Vaidui Kupstui;

Lietuvos socialdemokratų darbo partijos atstovams: Vytui Bujanauskui, Algimantui Šidlauskui, Arūnui Vaidogui;

Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) atstovams: Algirdui Kederiui, Algiui Marcinkevičiui;

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų atstovams: Vytautui Joneliui, Audriui Narvydui;

visuomeninio rinkimų komiteto „Už Prienų kraštą“ atstovams: Rasai Ivanauskienei, Dovilei Ručytei;

Darbo partijos atstovei Rimai Zablackienei bei Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovui Gintautui Bartuliui.

Tai didelė garbė ir atsakomybė“

Po inauguracijos Prienų rajono savivaldybės meras A. Vaicekauskas kreipėsi į pirmojo posėdžio dalyvius, svečius, posėdį stebinčius savivaldybės gyventojus ir posėdyje dalyvaujančią savo šeimą.

„Gyventojų valia vieni tapome Tarybos nariais, o mane išrinko meru. Tai didelė garbė ir atsakomybė – tęsti pradėtus darbus, pradėti naujus, kelti tikslus ir juos įgyvendinti. Dėkoju visiems gyventojams, išreiškusiems tokį pasitikėjimą. Manau, kad sutelkus visus Tarybos narius, nepaisant partijų, pažiūrų, taip pat sulaukus administracijos, įstaigų, gyventojų palaikymo, galėsime kartu nuveikti daug prasmingų, gerų darbų, kad Prienų krašte būtų gera, saugu gyventi, kad į mūsų kraštą būtų miela užsukti svečiams. Be visų jūsų palaikymo aš to nebūčiau pasiekęs“, – kalbėjo meras A. Vaicekauskas. Jis taip pat padėkojo rinkimų komisijos pirmininkei, nariams ir visiems, dirbusiems rinkimų metu, visiems išreiškusiems pasitikėjimą ir visuomet jį palaikiusiai šeimai.

Iškilmingo posėdžio metu Tarybą ir merą sveikino Seimo nariai Andrius Palionis ir Vytautas Kamblevičius, Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, Prienų rajono savivaldybės administracijos, Prienų rajono įstaigų, organizacijų, bendruomenių atstovai.

„Linkiu, kad šiandien ištarti priesaikos žodžiai nebūtų pamiršti, kad darbas Taryboje būtų konstruktyvus ir pateisinantis rinkėjų lūkesčius“, – perduodama posėdžio „vairą“ merui, linkėjo rinkimų komisijos pirmininkė S. Labanauskienė.

„Žmonės pasitikėjo jumis ir aš tikiu, kad šiandien ištarti priesaikos žodžiai lydės visą kadenciją. Linkiu gražaus darbo, nebijoti iššūkių ir siekti, kad Prienų kraštas klestėtų, kad būtų smagu ir atvykstantiems, ir čia gyvenantiems“, – sveikindamas merą ir Tarybos narius linkėjo Seimo narys A. Palionis. Jis taip pat ragino į palaikymo „komandą“ įtraukti ir tris Prienų krašto Seimo narius.

Birštono savivaldybės merė N. Dirginčienė linkėjo tolesnio abiejų savivaldybių glaudaus bendradarbiavimo. Ji pasidžiaugė, kad merui, Tarybos nariams ir administracijos darbuotojams kartu ir vieningai dirbant pavyko pakeisti Prienų kraštą, taip pat linkėjo tęsti pradėtus darbus ir išlaikyti vienybę.

N. Dirginčienė asmeniškai pasveikino ir Birštono savivaldybės įstaigų vadovus – Prienų rajono savivaldybės tarybos narius Cezarą Pacevičių ir Algirdą Kederį.

„Graži ir nuostabi šventė – žmonių pasitikėjimas atsispindėjo tarusiųjų iškilmingus priesaikos žodžius veiduose“, – kalbėjo Seimo narys V. Kamblevičius ir linkėjo tapti pirmąja Taryba, kuri šventai vykdys žmonių lūkesčius.

Mero pavaduotoja – Loreta Jakinevičienė

Savivaldybės meras A. Vaicekauskas perskaitė pareiškimą apie pasirašytą koalicinę sutartį dirbti vieningoje koalicijoje ir įgyvendinti bendrą programą. Šią sutartį pasirašė ir valdančiąją daugumą sudaro Lietuvos socialdemokratų partijos, partijos „Tvarka ir teisingumas“, Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai), Liberalų sąjūdžio atstovai.

Tarybos narys A. Narvydas perskaitė pareiškimą dėl TS – LKD partijos atstovų V. Jonelio ir A. Narvydo darbo Prienų rajono savivaldybės tarybos mažumoje.

Naujos kadencijos Savivaldybės tarybos pirmieji sprendimai – atleisti Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorių Egidijų Visocką ir jo pavaduotoją Rimą Zablackienę iš pareigų, pasibaigus jų įgaliojimų laikui. Laikinai, kol bus paskirtas naujas administracijos direktorius, šias pareigas eis Bendrojo skyriaus vedėja Jūratė Mickevičienė.

Mero siūlymu po slapto balsavimo (19-kai pritarus, penkiems – ne ir vienam susilaikius) į mero pavaduotojo postą paskirta partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovė Loreta Jakinevičienė. Ji dėkojo už pasitikėjimą, išreikštą ir balsavimo, ir rinkimų metu, o Tarybos nariams linkėjo gero komandinio darbo.

Kitas Tarybos posėdis vyks balandžio 29 d.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close