Laimėjome respublikinį konkursą „Dizainas ateičiai: saulė, vėjas ir vanduo“

Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetas kartu su Vytauto Didžiojo universitetu vasario mėnesį paskelbė naują respublikinį 7- 12 klasių mokinių piešinio\ idėjos konkursą „Dizainas ateičiai: saulė, vėjas ir vanduo“. Pirmasis etapas buvo skirtas mokytojams, kuriame sėkmingai dalyvavo Prienų „Žiburio“ gimnazijos dailės mokytoja metodininkė Ilona Rasimavičienė. Antrasis etapas kovo mėn. 1 d. buvo skirtas mokiniams. Jame dalyvavo III a kl. mokinė Augustė Volungevičiūtė ir I b kl. mokinys Arnas Rasimavičius. Per tris valandas mokiniai turėjo sukurti monochrominį piešinį, kuriame turėjo atvaizduoti dizaino objektą su bent vienu atsinaujinančiu energetikos šaltinio elementu: saule, vėju arba vandeniu. Vertinama buvo piešinio estetika su atskleista konkurso tema. Vertinimo komisiją sudarė grafikos, dizaino fakultetų dekanai, profesoriai, konkurso rėmėjo „Acme grupė“ dizaineriai. Džiaugiamės, kad mūsų mokinių darbai buvo puikiai įvertinti. Augustė Volungevičiūtė apdovanota padėkos raštu, o Arnas Rasimavičius laimėjo pagrindinį konkurso Grand Prix. Laureatai ir mokytojai kovo 13 d. buvo pakviesti į iškilmingą laureatų apdovanojimo šventę Kauno rotušėje.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close