Prienuose juoksis dzūkai ir suvalkiečiai

Balandžio 13 d., šeštadienį, 17 val. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyks humoro šventė „JUOKIS – 2019“. Žiūrovai pamatys tris humoro kolektyvus iš Dzūkijos ir Suvalkijos.

 Dzūkų garbę gins legendiniai DZYVŲ DZYVAI iš Lazdijų (vadovė Birutė Vanagienė). Jie rodys net dvi programas. „Rinkimų karštligėje“ pašieps politikų dviveidiškumą , tarpusavio rietenas, rinkėjams lengvai dalinamus pažadus. Vėliau vaišins „Asorti“ – rodys linksmiausias scenas, sukurtas per eilę metų: juoksis iš netikusių valdžios ir paprastų žmonių tarpusavio santykių, iš amžinų žmogaus ydų ir silpnybių. Žiūrovai be kitų puikių artistų vėl išvys šmaikštųjį kaimietės Apolonijos ir poniutės Kunigundos duetą. “Dzyvai“, pernai atšventę 40-metį, šiemet atsisveikina su savo publika. Tad nepraleiskite progos paskutinį kartą išvysti šį puikų kolektyvą!

  Žiūrovų pamėgtosios moterys MTV iš Varėnos r. Matuizų (vadovė Irena Čeplikienė) – taps „Reklamos aukomis“. Jas dainomis ir šokiais pralinksminti bandys du jauni vyrukai. Programoje pašiepiamas mūsų naivumas, patiklumas, noras kuo greičiau praturtėti. Dzūkės išsiskiria raiškia, šaržuota vaidyba, skambia tarme, gyvu dainavimu. Užpernai vykusiame LRT televizijos projekte „Lietuvos humoro lyga“ MTV laimėjo pirmąją vietą.

  Suvalkijai atstovaus satyros teatras KANAPA iš Šakių r. Kudirkos Naumiesčio (vadovė Laima Mockevičienė), kuris suks „ Laiko ratą “ – atgal į praeitį. Veikėjai paklius net į Akmens amžių… Šis skaitlingas ir spalvingas kolektyvas išsiskiria raiškesnės formos paieškomis, programose gausu muzikos, žinomų dainų parodijų.

  Koncertą paįvairins humoristas Vaclovas Vičius iš Vilniaus, kuris dovanos satyrinių eilėraščių bei ironiškų epigramų puokštę. Žiūrovai galės įsigyti ką tik išleistą V.Vičiaus satyrinių eilėraščių ir epigramų knygutę “Parduodama“.

  Juoksitės net dvi valandas, o bilieto kaina tik 4–5 eurai.

  Juokimės kartu!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close