home Aktualijos Prienuose – galimai ginkluotas apiplėšimas

Prienuose – galimai ginkluotas apiplėšimas

2019-03-01, apie 22.58 val., adresu Prienai, į žaidimų automatų saloną, priklausantį UAB, pro duris įsibrovė du kaukėti vyrai ir salone esančiam darbuotojui D/Z, gim. 1971, grasindami daiktu panašiu į šaunamąjį ginklą, reikalavo duoti seifo raktus ir pinigus. Po to minėti asmenys, nuolat grasindami daiktu panašiu į šaunamąjį ginklą, sudavė nenustatytą skaičių smūgiui D. Z/ bei iš rankinės pagrobė pinigus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close