Pažinome savo kraštą ir jo žmones

Vasario 8 d. vakarą Birštono viešosios bibliotekos Siponių padalinys kartu su Siponių krašto bendruomene gyventojus pakvietė dalyvauti viktorinoje „Pažinkime savo kraštą ir jo žmones“, skirtą lietuvių kalbai. Artėjant Lietuvių kalbos dienoms, kurios vyksta nuo vasario 16 d. iki kovo 11 d., prasminga susiburti, pabūti, pabendrauti vieniems su kitais bei prisiminti savo gimtojo krašto istoriją, žymiausias vietas, vietovardžių pavadinimus, nusipelniusius šiam kraštui žmones.

 Viktorinoje dalyvavo trys komandos: „Nežiniukai“, „Gudručiai“ ir „Žibutės“. Klausimai buvo susiję su Birštono ir Prienų krašto istorija, gamta, įžymiais žmonėmis. Jau nuo pirmųjų klausimų pateikimo, tarp komandų vyko nuožmi kova, kuri komanda surinks daugiausiai taškų. Tik po papildomo klausimo paaiškėjo nugalėtojų komanda – „Žibutės“.

Renginio pabaigoje prie arbatos puodelio ir atsineštų pyragų, žmonės dalijosi įvairiais prisiminimais apie savąjį kraštą.

Siponių padalinio vyresn. bibliotekininkė Ona Gridziuškienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close