Birštono gimnazijos ketvirtokai dalyvauja fizinio aktyvumo mokymuose

dav

Įvairūs moksliniai šaltiniai teigia, jog vanduo teigiamai veikia žmogaus organizmą – fizinio aktyvumo užsiėmimai baseine veikia psichologiškai – ramina, leidžia atsipalaiduoti, atitrūkti nuo streso, padeda kovoti su neigiamomis emocijomis. Vandenyje patiriamas laisvumas suteikia pasitikėjimo savo jėgomis. Ankstyvas sveikatos ugdymas ir sveikos gyvensenos mokymas turi didelę reikšmę vaiko ateičiai. Smagūs užsiėmimai baseine vaikams suteikia žvalumo, grūdina organizmą ir stiprina imunitetą. Atsižvelgiant į vaikų kiekvienais metais pastebimą sveikatos būklės blogėjimą ir problemas, nuo šių metų vasario mėnesio Birštono savivaldybės administracija pradėjo įgyvendinti projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas Birštono savivaldybėje“ fizinio aktyvumo baseine veiklą, kurioje aktyviai, su dideliu entuziazmu dalyvauja Birštono gimnazijos ketvirtų klasių mokiniai.

Vienas iš projekto tikslų – motyvuoti vaikus rūpintis sveikata. Įgyvendinant šią projekto veiklą, siekiama didinti jų fizinį aktyvumą – vieną kartą per savaitę kūno kultūros pamoka vyksta „Harmony park“ baseine. Mokymus veda specialistų komanda pagal parengtą programą šiomis temomis: Vandens galia ir svarba žmogui. Saugus elgesys vandenyje;
Mankštos pusiausvyrai ir koordinacijai lavinti;
Laikysenos koregavimo mankštos;
Atsipalaidavimo mankštos;
Tempimo pratimai vandenyje.

Projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.2-ESFA-R-630 „Sveikos gyvensenos skatinimas regioniniu lygiu“. Projekto įgyvendinimo laikotarpis – nuo 2018 m. birželio 18 d. iki 2020 m. birželio 30 d.

Birštono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus informacija

dav

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close