home Laisvalaikis Vidinės „švaros“ palaikymo taisyklės

Vidinės „švaros“ palaikymo taisyklės

Nekaupkite savyje susierzinimo, nuoskaudų, nepasitenkinimo, įžeidimų. Geraširdis – atleidžia, protingas – pamiršta, išmintingas – neįsižeidžia. Kas vakarą apvalykite savo proto ir širdies namus nuo pykčio ir nusivylimų nuosėdų. Nesineškite slegiančios vakardienos mantos į rytdieną – nebauskite savęs už nevykusį kito žmogaus elgesį ir neatimkite galimybės iš šiandienos tapti geriausia jūsų gyvenimo diena.

Nepasakokite be perstojo apie savo skaudžią patirtį

Nepasakokite be perstojo apie savo nemalonias, skaudžias patirtis. Mums visiems kartais reikia išsikalbėti, išsipasakoti, išlieti širdį. Padarykite tai, pasirinkite žmogų, kuris moka išklausyti ir į gyvenimą žiūri pozityviai. Pasikalbėkite. Pasitarkite. Tačiau nepasakokite vėl ir vėl kiekvienam paskambinusiam ir sutiktam, kaip bjauriai su jumis pasielgė, kaip apgailėtinai jautėtės ir t. t. Taip jūs tik dar labiau išpučiate negatyvią patirtį, sekinate savo jėgas, prarandate energiją, maitinate tuos, kuriems patinka svetimos bėdos, ir kankinate tuos, kurie nelinkę murkdytis purve.

Neatidėliokite nemalonių darbų ir darbelių

Kartais jiems atlikti prireikia penkiolikos minučių ar pusvalandžio, o mes savaitėmis ar net mėnesiais eikvojame savo energiją juos atidėliodami ir galvodami, kad reikėtų tai padaryti ir kaip to nesinori, ir kaip tai bus nemalonu, užuot padarę ir pamiršę.

Išorė atspindi vidų. Jei ant jūsų stalo pilna neatplėštų laiškų, neapmokėtų sąskaitų, raštelių ir rašteliukų, kambaryje šimtas daiktų, nerandančių savo vietos, o spintos ir spintelės užgrūstos daiktais, kurių mažiausiai metus nesate palietę, didelė tikimybė, kad tokia pat netvarka ir jūsų viduje. Palaikykite tvarką: tiek išorinę, tiek vidinę. Atsinaujinkite kiekvieną akimirką!

Stebėkite, ką kalbate

Prieš ketindami ką nors papasakoti pagalvokite, ar tikrai verta? Kokiam tikslui tai pasitarnaus? Stenkitės neburnoti be reikalo, nesiskųsti tuščiai, neapkalbinėti, nekritikuoti, neteisti ir nesipiktinti. Stenkitės pasidžiaugti, pasigėrėti, pagirti, pažinti, pasidalinti naudinga informacija, paplanuoti, pasvajoti... Net jei tektų nutilti vidury sakinio – tebūnie. Pamatysite, kiek savidrausmės tam prireiks. Bet taip pat pastebėsite, kiek energijos sutaupysite ir kokie džiugūs jausitės. Atminkite: kalbėjimas apie problemas nepasiūlant sprendimo vadinamas zyzimu.

Jei jus slegia tai, kas įvyko, pasistenkite rasti būdą pažvelgti į situaciją tokiu kampu, kad pasijustumėte geriau. Tokia galimybė egzistuoja visada. Jei niekaip negalite rasti, ko iš šios situacijos pasimokyti, nuoširdžiai negalite įžvelgti, kaip pats prisidėjote prie šios nemalonios patirties, visada galite pasimokyti atleisti. Atsiminkite, kad niekas negali suteikti jums potyrių, kurių jūs nuspręsite nepatirti! Jei žmogus nuspręs neįsižeisti, galite maišyti jį su žemėmis – jums nepavyks.

Neleiskite energijai užsistovėti

Jei jums nuolat grįžta mintis, kad reikėtų kažką padaryti, kažkam paskambinti, kažką patikrinti, padarykite tai. Neleiskite energijai užsistovėti, galbūt tai atvers duris į tai, ko seniai laukėte, ir taps kitu žingsniu. Dievas dažnai į tikslą mus veda aplinkiniais keliais, tačiau gera naujiena ta, kad jūsų vedlys – jūsų intuicija – visada su jumis. Pasitikėkite ir įsiklausykite. Iš tribūnų ji nešūkauja, šnabžda, bet kaip atkakliai ji tai daro!

Parengta pagal „Mintys materializuojasi“

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close