Atidarytas atnaujintas Stakliškių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius

Sausio 28 d. vyko atnaujinto Stakliškių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus pastato atidarymas. Šia proga į šventę susirinko daug svečių.

Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas perkirpo simbolinę atidarymo juostelę, naujai remontuoto pastato patalpas pašventino Stakliškių parapijos klebonas Gediminas Mieldažis.

Sveikindamas lopšelio-darželio ir gimnazijos kolektyvą, vaikučius bei jų tėvelius meras palinkėjo puoselėti jaukius namus ir gražius tarpusavio santykius. „Stakliškėse yra nemažai pokyčių ir vienas svarbiausių – darželio renovacija. Man, kaip savivaldybės vadovui, labai svarbu, kad galime pagerinti sąlygas patiems mažiausiems gyventojams – vaikams. Ir ne tik mieste, bet ir seniūnijose. Tikiu, kad kolektyvas dirbs sėkmingai, bendradarbiaus su seniūnija, kitomis įstaigomis ir įmonėmis, o darželyje niekada netrūks vaikučių“, – kalbėjo meras.
  

Prie savivaldybės vadovo sveikinimų prisijungė ir vicemeras Algis Marcinkevičius bei administracijos direktoriaus pavaduotoja Rima Zablackienė, taip pat Stakliškių gimnazijos, seniūnijos, kultūros vadovai, bendruomenės, tėvelių atstovai.

Šiuo metu atnaujintame ikimokyklinio ugdymo skyriuje veikia trys vaikučių grupės, kurias lanko 44 vaikai, bet grupės dar vis pildomos.
 

Stakliškių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus pastato kapitalinis remontas kainavo beveik 305 000 eurų, iš jų virš 137 000 eurų – savivaldybės biudžeto lėšų dalis. Kaip pabrėžė meras A. Vaicekauskas, tai ne visi pastaruoju metu atlikti ir numatyti darbai Stakliškėse. Gyvenvietėje jau nutiesti vandentiekio ir nuotekų tinklai, visoje atnaujintas gatvių apšvietimas, suremontuota biblioteka. Greitai prasidės labai lauktas Stakliškių kultūros ir laisvalaikio centro remontas, bus tęsiami Stakliškių gimnazijos modernizavimo darbai.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close