home Aktualijos Danijoje po traukinio ratais žuvo prienietė

Danijoje po traukinio ratais žuvo prienietė

Sausio 21 d. apie 15.45 val. vietos laiku Danijoje, Gorlose traukinių stotyje esančioje pėsčiųjų perėjo traukinys kliudė ir mirtinai sužalojo moterį.

Kaip paaiškėjo, jauna moteris yra kilusi iš Prienų.

Policijos teigimu, nėra duomenų, jog nelaimės momentu perėjoje per geležinkelį nebūtų veikusi pėsčiųjų perspėjimo apie artėjantį traukinį sistema. Kol kas sunku nustatyti ir iš kurios pusės moteris ėjo bei kodėl ji neišgirdo ir nematė perspėjimo sistemos signalizavimo.

Nors įvykį matė keli liudininkai bei pats traukinio mašinistas, tačiau policija, atsakyti į klausimą kodėl moteris tą akimirką buvo perėjoje - negali.

Policija nenustatė faktų, leidžiančių daryti prielaidą, jog moteris galėjo neišgirsti garsinės signalizacijos.

Foto: Allan Andersen/ Politirapporten

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close