Padėkos popietė Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje

Jau penktą kartą Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje vyko padėkos popietė „Dėkingumo paukštė 2018“. Šio renginio idėjos autorė ir globėja, mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė baigiantis metams dėkojo mokyklos kolektyvui, tėveliams, rėmėjams ir partneriams už prasmingus, gražius darbus, idėjas. Lapkričio mėnesį mokykloje buvo skelbtos nominacijos, vyko balsavimas ir jubiliejinės šventės metu į nugalėtojų delnus nutūpė purpurinė dėkingumo paukštė, kurios autorė mūsų mokyklos dailės mokytoja, dailininkė, keramikė Aušra Deltuvienė.

Šiais metais Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla virto gėlių miestu, juk paukščiai mėgsta nutūpti ant gėlės žiedo. Mokytojams inscenizuojant Birutės Mar apysaką „Gėlininkė“ ir skambant Ramunės Liutvynskienės bei Daivos Radzevičienės atliekamoms dainoms, buvo apdovanoti nominacijų nugalėtojai, svečiai ir mokyklos partneriai. Popietės akcentas buvo Advento vainikas, simbolizuojantis gyvybės, vilties ir šviesos, sklindančios iš Kristaus, laukimą. Vainiką gėlėmis puošė mokytojai, dalyvavę inscenizacijoje. Gėles pagamino priešmokyklinės grupės mokytoja Daiva Jonykienė. Šį kartą žiūrovų nebuvo, visi dalyvavo šventėje: vaidino, dainavo, skelbė nominacijas. Buvo labai jauku ir bendruomeniška.

Dar kartą sveikiname nominacijų nugalėtojus:

Vytautę Kurtovienę (nominacija Metų scenarijus 1000-asis autobusiukas“);

Zitą Ferevičienę ir Laimą Paplauskienę (nominacija Metų mokyklos renginys Mokytojo diena“);

Ingą Kuzminskienę, Vidą Petrulionienę ir Laimutę Pabarčienę (nominacija Metų rajoninis renginys Dailyraščio konkursas „Dailus raštas akį glosto“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui“);

Editą Ramanauskienę ir Raimondą Sorakienę (nominacija Metų metodinis darbas Mokinio asmeninė pažanga taikant skaitymo strategijas matematikos ir fizikos pamokose“ ir geriausias pranešimas Pažanga – ne atsitiktinumas“);

Daivą Žuvaitienę ir Gintarę Andriukevičiūtę (nominacija Metų sportinis renginys Būk aktyvus (Be active)“);

Vitą Pikčilingienę (nominacija Metų žurnalistas“);

Kristiną Kravčenko (nominacija Metų savanorystės akcija Padėkime mažiesiems keturkojams“);

Kristiną Žuklienę (nominacija Metų aktyviausias tėvų atstovas“);

Raimundą Mieliauską (nominacija Metų naujokas“);

Kristiną Avižinienę (nominacija Metų mokytojo padėjėja“);

Adelę Berezovskają ir Loretą Vainalavičiūtę (nominacija Metų tarptautinis projektas Erasmus+ KA219 Kurdami ir bendraudami mes džiaugiamės savo įvairove“);

Vidą Paplauskienę (nominacija Metų darbščiausias darbuotojas“);

Rasą Uleckienę (nominacija Metų mokytojas, parengęs mokinius nugalėtojus“);

Kristiną Belenavičienę ir Ramunę Liutvynskienę (nominacija Metų renginys-projektas Miuziklas „Z karta“);

Daivą Jonykienę (nominacija Iniciatyviausias mokytojas kuriant edukacines mokyklos erdves Priešmokyklinės grupės ugdymosi aplinka“);

Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos kolektyvą (speciali nominacija Bendruomeniškiausias renginys Augame ir auguname kitus, skirtas mokyklos 100-mečiui paminėti“).

Kasmet už paramą mokyklai skiriame gerumo paukštes rėmėjams. Nominacijos „Metų rėmėjas“ įteiktos UAB „Ekofrisa“ vadovei Linai Dužinskienei, Prienų krepšinio komandos „Skycop“ treneriui Virginijui Šeškui, Prienų rajono savivaldybės mero patarėjai Jūratei Zailskienei, Raimundui Rauluševičiui, Tomui Skrupskui ir Ilonai Sakalauskienei.

Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Vytautė Kurtovienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close