Kalėdinės Alytaus apskrities policijos pareigūnų staigmenos

Alytaus apskrities policijos pareigūnai belaukiant gražiausių metų švenčių nutarė pradžiuginti piliečius – vienus apdovanojo savo dėmesiu, kitus itin trokštama dovana, o likusieji buvo maloniai nustebinti.

Prienų pareigūnų akcija „Aš ir tu – atsargūs kai slidu“

Gruodžio 13 d. Alytaus aps. VPK Prienų r. PK Veiklos skyriaus pareigūnės kartu su Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos mokiniais ir vairavimo mokyklos „ARV-Auto“ neformalaus ugdymo būrelio mokytoja-eksperte L. Šemberge Prienų mieste organizavo akciją „Aš ir tu – atsargūs kai slidu“. Šia akcija siekiama atkreipti vairuotojų dėmesį į saugų elgesį kelyje, ypač esant slidžiai kelio dangai, kuomet suvaldyti automobilį tampa dar sudėtingiau. Prienų mieste važiavę vairuotojai buvo maloniai nustebinti, kai sustabdžius jiems buvo įteikti mokinių gaminti šventiniai atvirukai ir priminta apie slidžiame kelyje gresiančius pavojus.

Linkime saugių kelionių!

 Gerumo akcija pradžiugino vienišus ir ligotus senelius

Druskininkų PK darbuotojai lankėsi VŠĮ Druskininkų globos ir slaugos namuose, kur bendravo su seneliais bei neįgalumą turinčiais asmenimis. Apsilankymo metu pareigūnai senjorus pradžiugino saldžiomis dovanėlėmis. Buvo įdomu klausytis senelių gyvenimo istorijų, kurios iš ties skirtingos, skirtingos ir priežastys bei aplinkybės, lėmusios gyvenimą senelių globos namuose. Vienus lanko vaikai ar artimieji, o kiti yra likę vienui vieni. Ne visiems artėjantis šventinis laikotarpis sukelia šypseną ir spindesį akyse. Svarbiausia jiems yra gyvas ir žmogiškas bendravimas, dėmesys ir pasakytas geras žodis, nes šie dalykai gydo daug geriau nei brangiausi vaistai. Sukdamiesi savo įprasto gyvenimo rate, dažnai pamirštame gero žodžio galią – juk reikia tiek nedaug, kad suteiktume nepažįstamajam džiaugsmo, kalėdinio stebuklo ir vilties.

Juk daryti gera, pasakyti gerą žodį – nieko nekainuoja.

 

Gera dalintis gerumu

Alytaus aps. VPK Lazdijų r. PK pareigūnai jau tryliktus metus puoselėja gražią tradiciją – kiekvienais metais prieš šventas Kalėdas nešini dovanomis aplanko vieną rajone tvarkingai gyvenančią daugiavaikę šeimą. Pareigūnai dovanas ir kalėdinius saldumynus mažiesiems nuperka už savanoriškai paaukotus pinigus.

Šįkart Lazdijų r. PK viršininkas Gintaras Krasnickas ir Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnės su dovanomis aplankė Krosnos seniūnijoje, Grabaukos kaime gyvenančią Gintaro ir Vilmos Ažukų šešių asmenų šeimą. Apsilankymo metu namai dvelkė jaukumu ir ką tik iškeptais imbieriniais sausainiais. Mažiausiam šeimos nariui vos keletas mėnesių, mergaitei šešeri, vienam berniukui 12, o kitam 14 metų. Pareigūnai pasveikinę šią gausią šeimą su artėjančiomis šv. Kalėdomis padovanojo skalbimo mašiną, o vaikus apdalino skanumynais bei asmeninėmis dovanėlėmis.

Sveikiname visus su artėjančiomis Kalėdomis ir linkime saugių bei ramių švenčių Jums ir Jūsų artimiesiems.

 

Alytaus apskr. VPK informacija

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close