FK „Prienai“ sezono rezultatai džiugina

Vertinant viso praėjusio futbolo sezono rezultatus labiausiai nudžiugino mūsų futbolo mokyklos keturiolikmečių berniukų komanda, savo amžiaus čempionate iškovojusi čempionų taurę.

Komanda tikrai nestokoja talentingų ir darbščių vaikų, kurie nuosekliai ir kryptingai treniruodamiesi gali pasiekti tikrai aukštų rezultatų. Nacionalinės futbolo akademijos peržiūrose dalyvavo E. Juškevičius, L. Gaučys, E. Mickus, K. Rukas.

Prie vienų svarbiausių klubo pasiekimų reikėtų priskirti Roberto Ratkevičiaus ir Ugnės Jakinevičiūtės debiutus savo amžiaus Lietuvos futbolo rinktinėse Baltijos šalių taurės turnyre.

Nudžiugino ir pagrindinės klubo komandos užimta trečioji vieta LFF III lygos suaugusiųjų čempionate. Komanda antroje sezono dalyje pademonstravo tvirtą charakterį išvykose iškovodama svarbius taškus prieš potencialiai stipresnius varžovus. Individualiai prie iškovotų bronzos medalių svariausiai prisidėjo V. Šabasevičius, T. Jonyka, M. Karčiauskas, R. Gaižius, T. Simonaitis, P. Andriukevičius, R. Balnanosis, D. Urbelionis. Negalima nepaminėti ir tai, kad klubo ambasadorius, legendinis futbolininkas, Darius Maciulevičius vis dar veržiasi į aikštę, taip perduodamas neįkainojamą patirtį jaunajai kartai. Planuojant kitą sezoną tvirto pastiprinimo tikimės iš po traumų atsigaunančių

D. Bendinsko, Ž. Bajoro, A. Zagursko.

Konkurencingai Prienams atstovavo ir merginų komanda, kuri galutinėje II lygos keturiolikos komandų rikiuotėje liko septintoje vietoje. Ekipoje lyderio vaidmuo dažniausiai tekdavo J. Stravinskaitei, I. Inčytei, M. Damynaitei.

Įsibėgėja ir mūsų klubo futbolo mokyklos veikla. Nuo praėjusių metų surinktos mažiausių aštuonmečių berniukų bei dešimtmečių mergaičių komandos jau dalyvauja draugiškuose futbolo turnyruose. Reguliariai vasaros atostogų metu organizuojama vaikų futbolo stovykla. Su vaikais dirba jauni, entuziastingi treneriai K. Deltuva, V. Šabasevičius, V. Celiešius.

Artimiausiuose organizacijos planuose – ES lėšomis finansuojamo projekto „Vaikų ir jaunimo iš socialinės rizikos šeimų įtraukimas į sportinę veiklą“ vykdymas, taip pat Lietuvos futsal U 15 pirmenybių organizavimas bei debiutas suaugusiųjų LFF futsal taurės turnyre.

 

 Futbolo klubo „Prienai“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close