Pagaliau atkeliavęs pavasaris sukvietė visus Birštono vienkiemio darželio-mokyklos bendruomenės narius pajudėti, pasportuoti, pasirūpinti savo sveikata ir pasidžiaugti gražia saulėta diena.


Balandžio 23 d. ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupių vaikučiai, auklėtojos ir muzikos vadovė surengė linksmą sporto ir muzikos šventę. Visi mankštinosi, sportavo, rungtyniavo, dainavo, žaidė ir puikiai leido laiką. Renginio metu vaikai ir pedagogės parodė devynias veiklas: linksmoji mankšta „Strakalai“, pirštukų mankštelė, ratelis „Kiškelis bebėgdams“, siužetinis imitacinis žaidimas „Nykštukai“, žaidimas „Miško vartai“, estafetės su kamuoliais, bėgimas, šliaužimas suoliuku, kūlverstis ir perlindimas per lanką, relaksacija – žaidimas „Meškute, pabusk“. Pasibaigus veiklai, visi buvo apdovanoti medaliais. Visus žaidimus lydėjo nuotaikinga muzika. Muzikos vadovė grojo pianinu, parinkdama ritmingas ir nuotaikingas melodijas. Vaikų žaidimus lydėjo puiki nuotaika bei sirgalių palaikymas.
Tam, kad būtume sveiki ir stiprūs, vien sportuoti neužtena, reikia ir sveikai maitintis. Tad kitą dieną priešmokyklinės grupės vaikučiai su auklėtoja kalbėjosi apie sveiką mitybą, vitaminus bei patys gamino sveikas pavasarines salotas iš savo užaugintų svogūnų.
Tikime, kad sportas ir tinkama mityba padės mums užaugti sveikiems ir stipriems.

Vaida Babrauskaitė,
Birštono vienkiemio darželio-mokyklos
priešmokyklinės gr. pedagogė

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close