home Kultūra, Laisvalaikis Į Prienus atvykstą spektaklis „Vėjas topolių viršūnėse“

Į Prienus atvykstą spektaklis „Vėjas topolių viršūnėse“

 VĖJAS TOPOLIŲ VIRŠŪNĖSE
2 veiksmų spektaklis - tragikomedija
Trukmė – 2 val.

 Spektaklio herojai – trys ambicingi keistuoliai, kurie svajoja apie tai, kas nebegali įvykti ir kasdien susirenka terasoje, suprasdami, kad kiekvieno jų, o ir mūsų, ateityje – amžinybė. Tai žaidimas, kurį jie žaidžia su malonumu, azartu ir bendrumo jausmu. Jų autoironija negailestinga, o svajonės naivios: pabėgti kartą ir visiems laikams į kalnus, kur topoliai, kur vėjas. Jie nedaug ką matę, tarytum niekada ir nebuvę jauni, tačiau nei jie patys, nei autorius jų neapverkia. Atvirkščiai – juokas yra spektaklio variklis.

„Aktoriai sugeba suderinti ir savo meistriškus įgūdžius, ir artistinės patirties šleifą, kuris puikiai susipina su jų išgyventos gyvenimiškos patirties turtais.

Scenoje stebime tris ryškias asmenybes, kurios be ypatingų išlygų nusipelnė „žvaigždžių“ titulo. Stebėdama juos, publika ne leipsta juokais - ji džiaugiasi“ (teatrologas Julius Lozoraitis „Menų faktūra“). Režisierius – Rolandas Atkočiūnas, kompozitorius – Vidmantas Bartulis, Scenografė ir kostiumų dailininkė – Kotryna Daujotaitė. Vaidina: Liubomiras Laucevičius, Albinas Kėleris, Petras Venslovas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close