Birželio 2 d. Birštono sporto centras ir Lietuvos turistų informacinė svetainė www.turist.lt sporto mėgėjus pakvietė į žygį „Dviračiu Nemuno vingiu“. Iš anksto užsiregistravusiųjų buvo daug, bet lietingą šeštadienio rytą jų gretos buvo retesnės. Kelionę Nemuno vingiu pradėjo 23 dviratininkai iš Kauno ir Birštono.

Pirmiausia jėgas ir ištvermę teko išbandyti10 kilometrųžygyje, kuris buvo įveiktas per 38–42 minutes.

– Po šios rungties kai kurie peršlapę dviratininkai iš tolimesnių varžybų pasitraukė, liko tik patys ištvermingiausi. Tokia patirtis, kurią gavo šio žygio metu, bus vertinga ateityje dalyvaujant didesnio nuotolio varžybose, – sakė Birštono sporto centro direktorius Saulius Smailys, ir pats kartu su visais mynęs dviračiu.

Antra rungtis buvo dviračių orientacinės varžybos, kurių metu reikėjo surasti 8 paslėptus  punktus. Visus objektus pirmasis per 41 minutę surado Kasparas Žiūraitis, Gytis Kulikauskas užtruko 58 minutes, o Jonas Juozaitis, užėmęs trečiąją vietą, užtruko 86 minutes, bet vieno punkto nesurado.

Paskutinis varžybų etapas buvo dviračių trialas arba figūrinis važiavimas. Užduotys buvo sunkios ir ne visiems, mokantiems minti dviračio pedalus, buvo įvaldomos.

Pirmąją vietą laimėjo Kasparas Žiūraitis, antrąją – Gytis Kulikauskas, trečiąją – Tomas Strankauskas.

Apdovanojimus dviratininkams įteikė Birštono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Žiūraitienė ir Sporto centro direktorius Saulius Smailys.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close