Kraštiečių susitikimas Jiestrakyje

Spalio 20 dieną jau 12-tą kartą Jiestrakio bendruomenės namuose rinkosi šio krašto žmonės. Kaip ir kasmet, susitikimas prasidėjo malda prie kryžiaus, kur buvo pagerbti anapilin iškeliavę kraštiečiai ir dar vis besirenkantys žmonės.

Bendruomenės pirmininkė Danutė Valaitienė pakvietė visus kartu nusifotografuoti, taip pat pristatė naująjį bendruomenės simbolį – tiltą per Jiesios upelį, kuris papuošė bendruomenės namų įėjimą.

Susėdus prie vaišių stalo nuskambėjo ir naujasis bendruomenės himnas, kuris, žmonių manymu, tikrai prigis. Susitikimu pasidžiaugė ir susirinkusiuosius pasveikino Šilavoto seniūnė Neringa Pikčilingienė, kaimyninių bendruomenių pirmininkai Aušra Masikonienė, Vaidas Kupstas, Kazė Dabrišienė. Įsidrąsinę vyresnieji šio krašto gyventojai dalinosi prisiminimais. Ir nors dauguma jų jau pakeitę gyvenamąją vietą, tačiau savo šaknis jaučia čia, Jiestrakyje.

Susirinkę kraštiečiai dėkojo bendruomenės pirmininkei už šią kasmet puoselėjamą tradiciją – kraštiečių susitikimą ir prašė ją tęsti. Gaila, kad jaunų žmonių, norinčių perimti vyresniųjų prisiminimus ir tęsti gražią šio krašto istoriją, labai mažai…

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close