Prienuose, bandydamas išvengti susidūrimo automobilis įlėkė į grožio saloną (atnaujinta, policija kviečia atsiliepti įvykio liudininkus)

Spalio 20 dieną apie 19 val. gautas pranešimas apie eismo įvykį Prienuose, Kauno g. Čia tamsiu paros metu važiuodamas be šviesą atspindinčios liemenės 2004 m. gimęs dviratininkas, neįsitikinęs saugumu kirto gatvę per pėsčiųjų perėją. Dviratininką pastebėjęs automobilio Seat Cordoba vairuotojas (g. 2000 m.) bandydamas išvengti susidūrimo užvažiavo ant šaligatvio ir įsirėžė į neseniai atsidariusį grožio saloną. 

Eismo įvykio metu užkliudytas dviratininkas atsipirko kojos sumušimu ir po apžiūros Prienų ligoninėje išleistas gydytis ambulatoriškai į namus. Įvykio metu stipriai nukentėjo automobilis Seat bei išdužo stiklinė/metalinė salono vitrina.  Abu vairuotojai buvo blaivūs.

Pasak Alytaus apsk. VPK atstovės spaudai Kristinos Janulevičienės, vyksta aplinkybių patikslinimas.

Atnaujinta. Kaip antradienį patvirtino Prienų r. PK pareigūnai, šiuo metu turimais duomenimis, dviratininkas be šviesą atspindinčios liemenės važiuodamas su dviračiu per pėsčiųjų perėją atsitrenkė į automobilio šoną. Tiesa, policijos pareigūnai patvirtino, jog šį įvykį mačiusių liudininkų yra nedaug ir prašo visuomenės atsiliepti visus, galinčius suteikti daugiau informacijos.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close