Jieznietis Vytautas Sadauskas – pirmas ir Italijoje

Spalio 6 d. Italijoje, Sardinijoje, Sasarri mieste vyko legendinio kultūristo Franco Columbu varžybos.

Kultūrizmo varžybose dalyvavo ir daugkartinis Lietuvos bei tarptautinių varžybų čempionas, Jiezno sporto klubo „Uola“ vadovas bei treneris Vytautas Sadauskas.

Jieznietis V. Sadauskas varžybose dalyvavo kategorijoje „veteranai +50 m.“ bei susirungė su dar trim varžovais. Po teisėjų vertinimo paaiškėjo, jo jieznietis aplenkė savo varžovus ir užėmė 1 vietą.

Į savo kraštą sportininkas iš Italijos parvežė pirmosios vietos taurę. Tiesa, V. Sadauskas Prienų kraštą bei Jiezną užsienyje garsina nebe pirmą kartą. Prieš metus jieznietis iš Lenkijos bei Latvijos parsivežė šių šalių absoliutaus čempiono titulą, o Tarptautinėse kultūrizmo ir fitneso varžybose Ms. & Mr. Universe, Hamburge, Vokietijoje, įveikęs visus varžovus 50+ metų veteranų kategorijoje antrąjį kartą tapo Mr. Universe.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close