home Aktualijos Prienuose sulaikytas narkotinių medžiagų turėjęs birštoniškis

Prienuose sulaikytas narkotinių medžiagų turėjęs birštoniškis

Rugsėjo 28 d. Prienų mieste, Vytauto g. 24, esančiame lažybų punkte "Top Sport", Birštono policijos komisariato pareigūnai sulaikė Birštono miesto gyventoją, pas kurį striukės kišenėje rado neteisėtai laikomus 12 paketėlių su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga.

Dėl šio įvykio padėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 259 straipsnio 1 dalį (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti), už šią nusikalstamą veiką numatyta baudžiamoji atsakomybė bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Alytaus aps. VPK Birštono PK informacija

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close