Vasaros skaitymų baigimo šventė

????????????????????????????????????

Rugsėjo 26 d. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka geriausius ir aktyviausius skaitytojus pakvietė į projekto „Vasara su knyga“ baigiamąją šventę.

Visi, dalyvavusieji varžytuvėse „Skaitymo iššūkis“ ir sėkmingai jas įveikusieji, buvo apdovanoti diplomais, prizais ir dovanomis. Renginio dalyviams koncertavo Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai (mokytojos Vytautė Kurtovienė, Ramunė Liutvynskienė bei Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokinė Ugnė Orinaitė.

????????????????????????????????????

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close