Dvejetų turnyre nugalėjo Martynas ir Tomas

Praėjusį šeštadienį, rugsėjo 15-ąją Birštono teniso kortuose vyko teniso dvejetų turnyras „Birštono ruduo“. Jame dalyvavo 5 poros žaidėjų iš Prienų, Garliavos, Marijampolės ir Kauno.

Po įtemptų ir atkaklių susitikimų surinkę keturias pergales turnyrą laimėjo Martynas Pečkaitis ir Tomas Tomkus (mišrus dvejetas iš Ggarliavos ir Marijampolės), antroji vieta atiteko kauniečiams Laurynui Zaveckiui ir Dangiui Jurgelevičiui su trimis pergalėmis, o trečioje prizinėje vietoje atsidūrė prieniečiųTautvydo Mikušausko ir Justino Kavaliausko pora, laimėjusi 2 pergales.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close