Birštono delegacija dalyvavo baigiamojoje projekto konferencijoje Elke, Lenkijoje

Birštono savivaldybės administracijos ir savivaldybės įstaigų atstovai rugsėjo 18–19 d. dalyvavo vykdomo tarptautinio projekto „Nuo teorijos prie praktikos – tvarus gamtos paveldo panaudojimas Elke ir Birštone“ su Elko apskrities administracija baigiamojoje konferencijoje, Lenkijoje. Konferencijos pradžioje buvo apdovanoti Elko apskrities mokyklų mokiniai, dalyvavę savo miestui skirtų ekologinių idėjų, kaip apsaugoti gamtą, konkurse. Mokinius ir tarptautinės konferencijos dalyvius pasveikino Elko apskrities viršininkas Mariusz Chojnowskyj ir Birštono savivaldybės mero pavaduotojas Vytas Kederys. Konferencijos metu buvo pristatyti įgyvendinto projekto rezultatai Elko mieste: rekonstruotas ir apšiltintas sporto mokyklos pastatas, kuriame vietoj senos, anglimis kūrenamos krosnies, įrengtas šilumos siurblys, vykdyti Elko ežero valymo darbai, pasitelkiant narus. Pristatant atliktus projekto darbus Birštono savivaldybėje buvo akcentuota, jog taip pat buvo valomos Nemuno pakrantės ir prieplaukos akvatorija, pakartotinai pakrantės valytos prisijungus prie visoje Lietuvoje vykusios akcijos „Darom“, gamtinei aplinkai stebėti ir aktyviam laisvalaikiui yra įrengtos apžvalgos aikštelės – terasos Nemuno krantinėje, aktyvaus laisvalaikio takas Žvėrinčiaus miško prieigose, Nemuno vingio grožiui stebėti – apžvalginiai žiūronai ant Vytauto piliakalnio ir upės vingyje prie Žvėrinčiaus miško.

Birštono savivaldybės atstovai turėjo galimybę vakare vykusio susitikimo metu aktyviai diskutuoti dėl idėjų tolimesniems projektams. Elko ir Birštono savivaldybės atstovai palinkėjo vieni kitiems sėkmės rengiant ir įgyvendinant bendrus projektus bei tęsti pradėtą bendradarbiavimą.

Birštono savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close