Bibliotekoje – virtualaus turo po Birštoną kūrybinės dirbtuvės

Tęsiant Birštono viešosios bibliotekos projektą „Pajusk pasaulį bibliotekoje“, rudenį pasitikome netradiciškai ir ypatingai įdomiai – unikaliose kūrybinėse virtualaus turo po Birštoną dirbtuvėse.

Užsiėmimuose, į kuriuos kviečia VšĮ „Creativitas“ komanda, profesionalus operatorius Tautvydas Rasiulis, jau du kartus susirinko būrys naujovėmis, filmais, jų kūrimo užkulisiais besidominčių vaikų bei jaunimo.

Pirmosiose dirbtuvėse mažieji kūrė popierinius virtualios realybės akinius, diskutavo apie įdomiausius lankytinus Birštono objektus, dalijosi įžvalgomis apie juos, piešė kurortą atspindinčius komiksus. Tuo tarpu jaunimas aptarė video kūrimo etapus, planą, mokėsi scenarijaus kūrimo pagrindų.

Jau antrajame užsiėmime visi dalyviai kartu sukūrė puikų scenarijų, pasidalijo užduotimis, pasiskirstė vaidmenimis. Tiek mažieji, tiek vyresnieji nekantriai laukia sekančių dirbtuvių, kuomet dviračiais leisis į kūrybinį turą po Birštoną – originaliai, 360 laipsnių kamera, įamžins tai, ką jų akimis Birštone verta pamatyti.

Kūrybinės dirbtuvės dar kvies spalio 2 ir 4 dienomis 15 val. Birštono viešosios bibliotekos 3-iame aukšte. Jeigu esi aktyvus, kūrybingas ir entuziastingas, ateik ir prisijunk prie linksmos komandos!

Šį virtualų turą bibliotekoje, virtualios realybės akiniais pamatyti galės visi norintys birštoniečiai ir kurorto svečiai.

Projektą remia: Lietuvos kultūros taryba, LR kultūros ministerija ir Birštono savivaldybė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close