„Crazy sala“ atkeliavo pas jaunuosius atlikėjus

Penktadienio pavakare Birštono kultūros centre buvo smagu ir linksma. Dainelių knygelės „Crazy sala“ pristatyme dalyvavusi Birštono vokalinė grupė „Crazy“ dainavo linksmas daineles, kurias sukūrė jų vadovė Lijana Stakauskaitė. Vaikučius ir jų tėvelius linksmino ne tik birštoniečiai, bet ir viešnios iš Alytaus, dainininkės Astos Pilypaitės dainavimo studijos mergaitės. Pertraukėlių metu su vaikučiais žaidė peliukas Mikis ir pelytė Minė.

Dainų kūrėją Lijaną Stakauskaitę, išleidusią 12 dainelių knygelę su fonogramomis, sveikino Birštono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Žiūraitienė, sėkmės linkėjo Birštono kultūros centro direktorius Zigmas Vileikis, taip pat jaunųjų dainininkių tėveliai.

Lijana yra nemažai parašiusi dainelių vaikams, tačiau į šią spalvingą knygelę sudėta tik 12 gražių ir linksmų dainelių. Taigi – pirmas blynas, kaip sakė Lijana, bet jis išėjo nepriekaištingas, ir visi tuo džiaugiasi, linkėdami sėkmės.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close