Birštono meno mokyklos mokiniai Rokas Zdanavičius ir Splendid Mykolas Didla balandžio 13 dieną dalyvavo tarptautinio pianistų konkurso (Grand concurs international de piano) mažajame finale Liono mieste Prancūzijoje. Iš ten jaunieji muzikantai grįžo su medaliais ir diplomais.

Birštoniečius į konkursą lydėjusi mokytoja Dalia Laimutė Jegelevičienė patenkinta vaikų pasiektais rezultatais. Tokio lygio renginyje vaikai dalyvavo pirmą kartą. Apdovanotieji turi galimybę dalyvauti didžiajame finale, kuris vyks Paryžiuje birželio mėnesį.

Už galimybę dalyvauti konkurse ir suteiktą finansinę paramą Birštono savivaldybei dėkingi vaikai, jų tėveliai, mokytojai ir mokyklos direktorė.

Stasė Asipavičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close