Prienų fontanas pajudės iš mirties taško

Ilgam sustoję fontano įrengimo darbai Prienų centre, Laisvės aikštėje, panašu, vėl pajudės į priekį ir Prienų rajono savivaldybė vėl galės didžiuotis, jog miestelyje vyksta pokyčiai. 

Su dideliu trenksmu vasaros pradžioje prasidėję fontano įrengimo darbai neužilgo užmigo vasaros miegu, nes konkursą teismui apskundė jį pralaimėjusi įmonė. Tiesa, įpusėjus rugpjūčiui, teismas fontano įrengimo darbų apribojimus panaikino. Todėl fontano įrengimo darbai turėtų tęstis toliau.

Tiesa, konkursą pralaimėjusios įmonės skundas vis tiek bus svarstomas teisme rugsėjo mėnesį.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close