Kaip gerai pailsėti atostogų metu?

Vasaros atostogos – tai metas pelnytai užtarnautam ir taip ilgai lauktam poilsiui. Dažniausiai nekantraujame, kada bent trumpam galėsime pamiršti darbo rūpesčius ir pagaliau atgauti jėgas, tačiau dažnai atostogos taip ir praeina nespėjus nei reikiamai pailsėti, nei mintimis atsiriboti nuo darbo įtampos. Norint tinkamai atsipalaiduoti atostogų metu ir padidinti darbingumą jų pabaigoje, patariama laikytis keleto patarimų:

§ Atostogaudami palikite visus su darbu susijusius dokumentus darbe, išjunkite telefoną ir elektroninį paštą, kuriais naudojatės dirbdami.

§ Laiku ir vietoje išjungtas mobilusis telefonas gali nesugadinti nuostabių atostogų akimirkų.

§ Bandykite per atostogas atrasti naują atsipalaidavimo būdą, kurį praktikuosite kiekvieną dieną bent po 15 minučių.

§ Per atostogas daugiau darykite tai, ką norite, o ne tai, ką reikia.

§ Kiekvienas atostogų malonus netikėtumas gali praturtinti atostogas ir įspūdžius.

§ Per daug nekeiskite miego ir valgymo rutinos. Prasidėjus atostogoms gali būti lengva išbalansuoti savo įprastą valgymo ir miego ritmą. Pasistenkite eiti miegoti ir keltis tuo pačiu metu, taip pat nepraleidinėkite valgymų: pietaukite, užkandžiaukite jums įprastu laiku.

§ Suplanuokite atostogas iš anksto. Apgalvokite, ką norite veikti kiekvieną atostogų dieną – planuodami nuveiksite daugiau ir nešvaistysite laiko nuobodžiavimui ar televizoriaus žiūrėjimui.

Atostogos – tai laikas, kuris turi būti skirtas jums ir jūsų gerovei. Nuolat dirbant darosi sunku atsipalaiduoti, todėl būtina prisiminti, jog savęs lepinimas, atsipalaidavimo pratimai ir pomėgių praktikavimas turi būti įtraukti į jūsų atostogų veiklų sąrašą – tik taip visapusiškai išnaudosite poilsiui skirtą laiką.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close