Mokslo metų užbaigimo šventė Nemuno pradinėje mokykloje

Mokslo metų pabaigos skambutis jau nuaidėjo visose mokyklose. Prienų Nemuno pradinėje jis nuskambėjo ko gero paskutinį kartą – nuo rudenio šios mokyklos pradinukai keliaus į kitą mokyklą.

Atsisveikindami su mokykla visai vasarai, pradinukai surengė puikią šventę mokytojams, tėveliams ir svečiams. Joje skambėjo dainos, eilės, iš širdies sklindantys žodžiai mokytojams, į gyvenimą išlydėjusiems ketvirtokus, ir tiems, kurie pasitiks šiandieninius priešmokyklinukus, būsimus pirmokėlius, ir visam mokyklos kolektyvui, kurio rūpestį bei meilę vaikai jautė kiekvieną dieną.

Paskutinio skambučio šventės proga mokyklos bendruomenę pasveikino Nemuno pradinės mokyklos direktorė Angelė Vasiliauskienė. Ji pasidžiaugė, kad mokslo metus sėkmingai baigė 219 pirmų–ketvirtų klasių mokinių ir 21 priešmokyklinukas. Mokyklą baigė 58 ketvirtokai ir jau lygiai tiek pat pirmokų beldžiasi  į mokyklos duris. Mokinius kantriai visus ketverius metus ugdė mokytojos metodininkės Janina Pranskevičienė, Daiva Grigaliūnienė, vyr. mokytojos Diana Mikulevičienė ir Aldona Žilionienė.

Daug dirbo ir mokiniai, ir mokytojos, todėl buvo pasiekta labai puikių rezultatų. Jie dalyvavo įvairiuose „Kengūros“ konkursuose – lietuvių, anglų, gamtos, matematikos, tapo diplomantais, prizininkais. Mokinius konkursams paruošė pirmų klasių mokytojos ir vadovės – direktorės pavaduotoja Angelė Mickienė, mokytojos metodininkės Daiva Grigaliūnienė, Jūratė Skindzerienė. O 4 a klasės mokinys Astijus Simanavičius tapo rajoninės matematikų olimpiados prizininku, dalyvavo respublikinėje olimpiadoje Šiaulių universitete.

Daug galima kalbėti apie mokyklos dainininkus, kuriems vadovauja mokytoja metodininkė Lina Suchorukovienė. Jie – ir respublikinio konkurso„Dainų dainelė“, Tarptautinio sakralinės muzikos festivalio dalyviai, „Giesmių giesmelė“ laureatai, įvairių kitų konkursų, švenčių dalyviai ir laureatai. Šiemet pirmą kartą 48 mokyklos dainorėliai vyks į Respublikinę dainų šventę Vilniuje. Nesėdėjo rankų sudėję ir Nemuno pradinės mokyklos skautai, vadovaujami mokytojos metodininkės Almos Liutkienės, Kauno apskrities konkurse „Gražių dainelių daug girdėjau“ tapę laureatais. Vadovės Marijos Buikienės ruošiami gimnastai laimėjo pirmąją vietą gimnastų varžybose rajone ir dalyvavo zoniniame ture Kaune. Mažieji priešmokyklinukai, kuriuos švelniai ir kantriai moko mokytoja metodininkė Zita Dobilienė, dalyvavo rajono sveikuolių konkurse, kuriame užėmė pirmąją vietą, ir vyko į zoninį turą Kaune.

Visus mokyklos mokinių nuopelnus ir laimėjimus sunku būtų išvardinti. Kūrybingų mokytojų mokomi ir patys vaikai jau nuo pirmosios klasės auga kūrybingomis asmenybėmis. Tai nepaprastai džiugina pedagogus ir mokyklos vadovus.

Už sutelktą darbą, bendradarbiavimą direktorė A. Vasiliauskienė dėkojo visai bendruomenei, tėvams ir mokyklos rėmėjams.   

Šventės proga Nemuno pradinės mokyklos bendruomenę atvyko pasveikinti ilgametis mokyklos draugas, Swedbanko Prienų klientų aptarnavimo skyriaus vadovas Gintautas Bartulis. Ketvirtokų vardu sveikinimo žodžius tarė jų mokytojos, tėvų atstovai bei būsimieji pirmokėliai. Šventę papuošė jaunųjų mokyklos gimnastų pasirodymas ir į dangų paleisti balionai, į kuriuos mokyklos bendruomenė sudėjo visas savo svajones, viltis ir tikėjimą laiminga ateitimi.

 

„Naujojo Gėlupio“ informacija

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close