Kaune suimti turto prievartautojai auką kankino Prienų rajone esančiame miške

Kauno apylinkės teismas trečiadienį vieno mėnesio laikotarpiui leido suimti tris vyrus, kurie įtariami pagrobę, sumušę ir iš kauniečio reikalavę 3 tūkst. eurų.

Skirdamas suėmimą teismas atsižvelgė į nusikaltimo pobūdį, jo sunkumą ir aplinkybes, įtariamųjų asmenines savybes, jų neigiamą charakteristiką bei gresiančią griežtą laisvės atėmimo bausmę.

„Manytina, kad šioje proceso stadijoje ir šiuo konkrečiu atveju švelnesnių kardomųjų priemonių taikymas yra netikslingas, nes labai reali tikimybė, kad įtariamieji, būdami laisvėje, gali bėgti ar slėptis nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro ar teismo. Taip pat jie gali daryti naujus nusikaltimus“, – sakė prokuroro pareiškimus išnagrinėjęs teisėjas Audrius Meilutis.

Šie vyrai įtariami veikę bendrininkų grupėje ir liepos 29-osios vidurnaktį atvykę prie Kaune, T. Masiulio gatvėje esančio namo. Priėję prie namo kieme rūkiusio nukentėjusiojo, jie trenkė jam į galvos sritį, užlaužė rankas ir prievarta įsodino į automobilį.

Važiuojant automobiliu jie toliau mušė nukentėjusįjį, surišo jam rankas ir grasino elektriniu grąžtu pergręžti kojas bei reikalavo iš jo 3 000 eurų.

Atvežę jį į Prienų rajone esantį mišką, kumščiais ir metaline dilde mušė surištą vyrą ir iš mašinos bagažinės paėmę elektrinį grąžtą baugino, jog sužalos jam kojas.

Grasinimų palaužtas vyras sutiko įtariamiems sumokėti reikalaujamą pinigų sumą.

Nutartį dėl suėmimo per 20 dienų galima skųsti Kauno apygardos teismui.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close