Puikios oro sąlygos Valstybės šimtmečiui padovanojo dar vieną rekordą

Liepos 21 d. Pociūnų aerodrome vyko tradicinė aviacijos šventė „Diena su aviacija“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui.

Jau nuo ryto Prienų krašto gyventojai bei svečiai galėjo mėgautis virš Pociūnų aerodromo įspūdingus viražus danguje kuriančia aviatorių bei jų skraidymo priemonių komanda. Tradiciškai renginyje dalyvavo Lietuvos kariuomenės Karinės oro pajėgos, Specialiųjų operacijų pajėgos bei Mokymo pajėgos, aukštojo pilotažo meistrai, Baltijos šalių parašiutininkai, sklandytuvų „Jantar-standart“ pilotai, motorizuoti parasparniai, aviamodeliuotojai bei pilotai su savadarbiais lėktuvais ir sraigtasparniais. Čia pat buvo galima susipažinti ir su istorinių lietuviškų lėktuvų konstravimo komanda bei jos pilotais iš ANBO eskadrilės.

Daugelis šventės dalyvių ne tik džiugino žiūrovus skrydžiais, bet ir leido prie savo technikos prisiliesti, įlipti ir pasijausti patiems pilotais.

Vakarėjant virš Pociūnų aerodromo praskrido trijų lėktuvų rikiuotė, kurios priešakyje skrido Lietuvos karinių oro pajėgų transportinis lėktuvas „Spartan“. Iš visų trijų lėktuvų pažiro Lietuvos valstybės šimtmetį simboliškai įprasminantis šimtas parašiutininkų. Rekordinį nusileidimą vainikavo ir milžiniškos Lietuvos vėliavos išskleidimas danguje bei nusileidimas su ja.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close