Birštono savivaldybėje pradedami apžvalgos bokšto įrengimo darbai

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos vykdo projektą „Kraštovaizdžio vertybių apsauga ir pritaikymas pažinti (I)“ pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemones Nr. 05.4.1-APVA-V-016 „ Saugomų teritorijų ir valstybinės reikšmės parkų tvarkymas, pritaikymas lankymui“.

Nemuno kilpų regioninio parko teritorijoje Birštono vienkiemio k., Birštono sen., Birštono sav. pradedami apžvalgos bokšto įrengimo darbai. Statybos darbų pradžia: 2018 m. 04 mėn., pabaiga: 2019 m. 05 mėn.

Įgyvendinus ši projektą Nemuno kilpų regioniniame parke bus pastatytas apžvalgos bokštas, kuris leis geriau susipažinti su didžiųjų Nemuno kilpų kraštovaizdžiu. Bokšto aukštis 45 m, tai aukščiausias apžvalgos bokštas Lietuvoje.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close