Paulius Černevičius tarptautinėje irklavimo regatoje iškovojo 3-ią vietą

Birželio 29–liepos 1 d. Trakuose vyko tarptautinė 56-oji irklavimo regata „Gintariniai irklai“. Birštono irkluotojas Paulius Černevičius vienviečių valčių klasėje kartu su kitais 22 varžovais iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos, Azerbaidžano kovojo dėl prizinių vietų.
Pirmą varžybų dieną pirmajame kvalifikaciniame plaukime Paulius finišavo pirmas tarp savo varžovų ir pateko į ketvirtfinalį. Antrą varžybų dieną ketvirtfinalyje Paulius taip pat laimėjo pirmą vietą ir pateko į pusfinalį. Pusfinalyje jis finišavo trečias, atsilikęs nuo kito buvusio Birštono irkluotojo Žygimanto Gališanskio bei Latvijos irkluotojo Janio Timbors, ir pateko į pagrindinį A finalą. Trečią varžybų dieną finale Paulius Černevičius finišavo trečiojoje vietoje, pralaimėjęs nugalėtojui Mindaugui Griškoniui bei antrą vietą iškovojusiam Žygimantui Gališanskiui.

Birštono sporto centro informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close