Pusės dienos stovykla Šilavote ,,Šimtmečio vaikai“

Vasara – atostogų metas. Skatinant vaikų laisvalaikio užimtumą bei paminint Lietuvos šimtmetį, liepos 11 dieną Šilavote vyko jau tradicija tapusi pusės dienos stovykla. Į šią stovyklą buvo sukviesti vaikai iš N. Ūtos, Balbieriškio bei Šilavoto seniūnijų. Mažuosius stovyklautojus lydėjo Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro socialinės darbuotojos P. Mickaitė, J. Petkienė ir J. Lučkienė. Stovykla prasidėjo aktyvia fizine veikla: vaikai žaidė tenisą, futbolą, krepšinį, gamino spalvingas dovanas Lietuvai piešdami ant akmenų, žaidė įvairius žaidimus. Projekto ,,Stipri šeima Prienų krašte“ vadovė Irma vaikams parodė nuotraukas ir papasakojo apie šaunius padėjėjus – šunis Brendį, Belą ir Bruknę, kuri bet kurią akimirką galėjo atsivesti šuniukų. Dienai įsibėgėjus vaikai išalko, todėl buvo kepamos dešrelės ant laužo bei vaišinamasi kitomis vaišėmis.

Prienų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro darbuotojos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close