Ar tai, kad Prienai turi savo komandą, žaidžiančią Lietuvos aukščiausioje krepšinio lygoje, atneša rajonui naudos?

Evaldas Valatka

Jei krepšininkai sugeba žaisti aukščiausioje lygoje, nesvarbu, kad praeitame sezone ir liko paskutiniai, komanda Prienuose turi išlikti. Būtų nesąžininga, kad jie žaistų žemesnėje lygoje. Krepšinis – Lietuvoje populiariausia sporto šaka, todėl komanda garsina miesto vardą. Bet nėra teisinga ir tai, kad iš savivaldybės biudžeto sportui skiriamų pinigų didžioji dalis atitenka vienam klubui.

Aurimas Spūdys

Manau, kad praėjusį sezoną Prienų krepšininkai rajonui naudos atnešė mažai – daugiau antireklamos. Krepšinio komandos Prienams reikia, bet komanda turi ieškotis rėmėjų, o ne gauti didžiąją dalį pinigų iš savivaldybės biudžeto. Manau, kad 250 tūkst., kuriuos savivaldybė žada skirti krepšininkams, yra didelė suma. Futbolininkai, ėjikai, bėgikai, irkluotojai ir kiti Prienų sportininkai yra skriaudžiami, nes visi pinigai atitenka vienai komandai. Labiau reikėtų nemokamų sporto klubų, žaidimų aikšteliųvaikams.

Marytė

Nauda viena – krepšininkai garsina Prienų vardą ir visi, kas domisi krepšiniu, žino mūsų komandą, o kartu ir miestą bei rajoną. Bet kartu ir didelę naštą savivaldybė užsikrauna. Juk už tuos pinigus būtų galima daugiau jaunimo paskatinti sportuoti.

Augustė Lyberytė

Smagu, kad turime savo krepšinio komandą, kuri garsina miestą, kad į varžybas atvyksta krepšininkai ir sirgaliai iš kitų miestų. Smagu, kad mūsų komanda varžosi Lietuvos aukščiausioje krepšinio lygoje, nors praėjusį sezoną ir nesužavėjo. Gal jiems būtų naudinga pabūti žemesnėje lygoje, kur reikėtų mažesnio biudžeto, o savivaldybė nuo jų atlikusius pinigus skirtų kitiems aukšto lygio jauniems sportininkams, kurių turime daug.

Remigijus Augaitis

Aš esu šakietis, labai domiuosi krepšiniu. Žinoma, norėjau, kad Šakių „Vytis“ patektų į LKL, bet yra, kaip yra. Labai žaviuosi treneriu V.Šeškumi, tai dabar palaikysiu Prienų komandą. Gaila man jų buvo šį sezoną – Ballai išsityčiojo ir iš trenerio, ir iš žaidėjų. Bet Prienams krepšinio komandos reikia – jokia kita sporto šaka negali taip išgarsinti miesto ir rajono, kaip krepšinis. Manau, kad negerai, jog savivaldybė tiek daug pinigų skiria vienai komandai. Krepšininkai turėtų susirasti rimtus rėmėjus, o savivaldybė savo pinigais turėtų skatinti jaunus sportininkus.

Danutė Zdanavičienė

Naudą sunku pamatuoti, bet dėl krepšininkų Prienai gauna daug reklamos. Net ir Ballai padėjo garsinti Prienus ir Lietuvą. Kažkas negerai, jei mūsų komanda vis paskutinė. Krepšinio komandos Prienams reikia, bet, jei kaip skelbiama, jie tiek daug pinigų iš savivaldybės gauna, tai gal tegu pradeda žaisti žemesnėje lygoje, ten daugiau pergalių pasieks, daugiau kas ateis pasidžiaugti, gal ir pinigų reikės mažiau. Tai, ką savivaldybė sutaupys, galės skirti jauniems krepšininkams – juk reikia pamainą auginti.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close