Išleistuvės Birštono gimnazijoje

Liepos 13-oji buvo nepaprasta diena visų Birštono gimnazijos 12-osios laidos abiturientų gyvenime. Jiems buvo įteikti brandos atestatai, atveriantys kelią į naują gyvenimo etapą.

Abiturientų, jų tėvelių bei artimųjų ir mokytojų šventė vyko Birštono kultūros centre. Renginyje dalyvavo Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė ir jos pavaduotojas Vytas Kederys, LR Seimo nario Andriaus Palionio padėjėja Valė Petkevičienė, savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Žiūraitienė.

Birštono gimnazijos direktorius Alvydas Urbanavičius džiaugėsi abiturientų gerais valstybinių egzaminų rezultatais.

Šiais metais vidurinio ugdymo programą baigė dvi abiturientų klasės (klasių vadovės Kristina Justinavičienė ir Loreta Janulevičienė), brandos atestatus gavo 48 abiturientai.

Gimnazijos direktorius pasidžiaugė, kad net 9 mokiniai gavo puikius daugiau kaip 90 balų įvertinimus: Gabrielė Liaugodaitė – 94 balus gavo iš lietuvių kalbos ir 100 balų iš anglų kalbos; Rokas Urbanavičius – 97 balus iš istorijos; Justinas Zajančkauskas – 95 balus iš IT egzamino ir 96 balus iš anglų kalbos; Eglė Kotryna Rimšaitė – 100 balų iš anglų kalbos; Karolina Banionytė – 98 balus iš anglų kalbos; Simona Veiverytė – 97 balus iš anglų kalbos; Deimantė Simonaitytė – 96 balus iš anglų kalbos; Kotryna Simanaitytė – 94 balus iš anglų kalbos; Aistė Ambrazevčiūtė – 92 balus iš anglų kalbos.

Šimtukus iš anglų kalbos gavusios Eglė Rimšaitė ir Gabrielė Liaugodaitė buvo apdovanotos 100 eurų čekiais.

Savivaldybės merė N. Dirginčienė 500 eurų čekį įteikė geriausiai abiturientei Gabrielei Liaugodaitei.

 

„Naujojo Gėlupio“ informacija

Nuotrauka Audronės Šidiškienės

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close