Klinika „Teradenta“ savo pacientams siūlo visas odontologines paslaugas

Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, pasaulyje 60–90 proc. mokinių ir beveik 100 proc. suaugusiųjų susiduria su dantų ligomis. Su periodonto ligomis yra susidūręs beveik kas antras vyresnis nei 35 metų žmogus.

Geriausias gydymas visada yra profilaktika, tačiau jau esant pažeidimų reikia kreiptis į gydytoją odontologą.

Dantų kariesas, arba dantų ėduonis – viena labiausiai pasaulyje paplitusių ligų, kuri pažeidžia daugiau nei 90 proc. visų pasaulio žmonių dantis. Dantų ėduonis atsiranda, kai dantų emalyje pradeda mažėti mineralinių medžiagų (kalcio ir fosforo). Taip atsitinka dėl apnašose esančių bakterijų veiklos. Jos išskiria rūgštis, kurios pradeda ardyti emalį, o vėliau ir dentiną. Ilgainiui emalis lūžta ir susiformuoja ertmė, paprastai pasireiškianti kaip skylė dantyje. Ši liga neprofesionalų dažnai ir vadinama „skyle dantyje“.

Jei kariesas negydomas, pažeidimas eina gilyn, paveikiama danties pulpos kamera. Šis pažeidimas vadinamas pulpitu. Pulpito gydymas yra kariozinių audinių pašalinimas ir dažniausiai pažeistos pulpos pašalinimas, šaknų kanalų sistemos mechaninis ir cheminis apdorojimas bei užpildymas plombine medžiaga. Dažnai pacientams reikia pergydyti dantų kanalus dėl esančio uždegimo, lūžusio instrumento ar anksčiau nekokybiškai atlikto kanalų gydymo. Šis gydymas gali būti atliekamas tik su mikroskopu.

Po dantų šaknų kanalų gydymo dažniausiai dantys yra protezuojami. Dantų protezavimas paprastai atliekamas esant pažeistiems danties audiniams, kai reikia restauruoti didesnius defektus, taip pat protezuojami tie dantys, kuriems tenka didelis kramtymo krūvis, protezavimas reikalingas ir keičiant senas neestetiškas, netikslias restauracijas.

Estetinis dantų protezavimas priekinių dantų srityje siūlomas norint pakoreguoti dantų formą, spalvą, uždaryti tarpelius. Dantų protezavimas šiandien neatsiejamas nuo moderniųjų technologijų, kurios leidžia pagaminti protezus, atitinkančius aukščiausius estetinius ir funkcinius reikalavimus.

Kai dantų jau neįmanoma protezuoti arba išsivysčius stipriam periodontitui (kai sveiki dantys dėl kaulo nutirpimo tampa paslankūs), dantys yra šalinami. Pašalinus net ir vieną dantį ir jo neatkūrus protezuojant ar implantuojant, pasikeičia visa kramtymo sistema. Šalia defekto esantys dantys pradeda krypti į defekto pusę, o antagonistai išilgėja. Įvykus šiems pokyčiams, dantų protezavimas tampa labai sudėtingas.

Vis dažniau gydytojai ir pacientai renkasi gydymą dantų implantais. Daugumos odontologų nuomone, implantai – vienas didžiausių šiuolaikinės odontologijos laimėjimų. Dantų implantai – pastovus natūralių dantų pakaitalas. Jis laiko danties karūną ar tiltą lyg šaknis laikytų dantį.Priešingai nei tiltai, dantų implantai iš tikrųjų įsitvirtina žandikaulyje. Anksčiau, kai trūkdavo vieno danties, gretimi du dantys turėdavo būti nušlifuoti. Dabar vienas implantas paprasčiausiai įtvirtinamas tarp dantų, nesukeliant neigiamo poveikio šalia esantiems dantims.

Labai svarbu prižiūrėti savo dantis, juos laiku gydyti ir taip išvengti tolesnių komplikacijų. Pas odontologą reikėtų apsilankyti bent du kartus per metus.

Klinika „Teradenta“ savo pacientams siūlo visas odontologines paslaugas: karieso, dantų šaknų kanalų gydymą, dantų šaknų kanalų pergydymą naudojant mikroskopą, protezavimą ant dantų ir implantų, dantų šalinimą ir implantaciją, ortodontinį gydymą. „Teradenta“ taip pat dirba su ligonių kasomis.

Klinikoje dirbantys gydytojai yra baigę savo srities rezidentūros programas, todėl vadinami gydytojais odontologais specialistais ir savo srityje yra tikri profesionalai. Galite būti ramūs, jog pakliuvote į geras rankas, nes gydymas atliekamas ypač kruopščiai ir tiksliai.

Klinika „Teradenta“ turi panoraminį rentgeną ir gali ne tik labai tiksliai diagnozuoti dantų ir žandikaulių ligas, bet ir virtualiai suplanuoti visą gydymą. Virtualiai įvertinus paciento tyrimą ir tiksliai suplanavus gydymą, maksimaliai sumažėja komplikacijų tikimybė.

Klinika „Teradenta“ įsikūrusi Laisvės a. 4, Prienuose. Darbo laikas: pirmadienis–penktadienis – 9–18val, šeštadienis – 10–15val. Registruokitės nemokamai konsultacijai telefonu: 860265292 arba el.paštu prienai@teradenta.lt

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close