Šiandien į Prienus parvežamas žuvęs karys

Kaip informuoja Algirdo mechanizuotasis pėstininkų batalionas, prasidedant savaitgaliui užgeso iš Prienų kilusio eilinio Pauliaus Stabingio gyvybė. Paulius karinę tarnybą pradėjo šauktiniu 2015 m. ir nuo 2017 m. tapo profesinės karo tarnybos kariu Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo batalione. Paskutiniuoju metu ėjo granatsvaidininko pareigas III mechanizuotoje pėstininkų kuopoje. Paulius pasižymėjo kaip doras, sąžiningas ir draugiškas karys.

Kario gyvybė užgeso ne tarnybos metu kartu su kitais kariais penktadienį pramogaujant Garliavos apylinkėse esančioje sodyboje. Kilus konfliktui vienas iš sodybos svečių į jį sviedė kėdę, tačiau Pauliaus sveikata pradėjo žymiai blogėti tik šeštadienio rytą.

Kario palaikai šiandien parvežami į Prienus. Pagal tradicijas su juo atsisveikins ir Lietuvos Kariuomenės bendruomenė.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close